Fotografije u ambijentu 2012

Raspored izložbi 2012. godine:

  • Rovinj, (riva) 1.06.-8.06.
  • Pula, (Forum) 10.06.-17.06
  • Rijeka, (Korzo) 21.06.-27.06.
  • Crikvenica, (šetalište uz plažu) 27.06.-6.07.
  • Zadar, (Riva – pozdrav suncu) 6.07.-13.07.
  • Šibenik, (riva) 13.07.-20.07.
  • Split, (riva) 20.07.-27.07.
  • Biograd na moru, (riva) 27.07.-10.08.
  • Baška, (riva) 10.-17.08.
  • Krk, (riva)17.08.-24.08.
  • Rab, (riva) 24.08-31.08.
  • Mali Lošinj, (riva) 31.08.-7.09.
  • Zagreb, (Bundek) 10.09.-17.09.
  • Opatija, (Slatina) 19.09.-30.09.

Rovinj, (riva) 1.06.-8.06.

Pula, (Forum) 10.06.-17.06

Rijeka, (Korzo) 21.06.-27.06.

Crikvenica, (šetalište uz plažu) 27.06.-6.07.

Zadar, (Riva – pozdrav suncu) 6.07.-13.07.

Šibenik, (riva) 13.07.-20.07.

Split, (riva) 20.07.-27.07.

Biograd na moru, (riva) 27.07.-10.08.

Baška, (riva) 10.-17.08.

Krk, (riva)17.08.-24.08.

Rab, (riva) 24.08-31.08.

Mali Lošinj, (riva) 31.08.-7.09.

Zagreb, (Bundek) 10.09.-17.09.

Opatija, 20.09.-30.09.